Angajam Electrician/ Electromecanic intretinere

3000 RON

Cluj Napoca, Cluj
8000223687

Cerinte:
Studii medii in domeniul tehnic ( profil electric - calificare Electrician/ Electromecanic intretinere)
Experienta pe un post similar cat si in mentenanta utilaje si echipamente industriale

Responsabilitati:
- montare de instalatii si retele electrice conform documentatiilor tehnice;
- verifica si intretine in stare buna de functionare instalatiile electrice
- executa modificari si reconditionari tehnice la instalatiile electrice;
- instalare si punere in functiune a aparatelor, masinilor si utilajelor electrice la parametrii lor normali de functionare
- repara si intretine in stare buna de functionare instalatiile electrice, echipamentele clasice si moderne, etc
- participarea la mentenanta echipamentelor electrice ale liniilor de productie, utilajelor , la efectuarea reviziilor tehnice planificate, etc
- raspunde de buna functionare, intretinerea, reparatia tuturor utilajelor fabricii, astfel incat procesul de productie sa se desfasoare in parametrii optimi
- interventii electrice la podurile rulante, daca este cazul

Detalii privind oferta de munca:
- Programul de lucru este intr- un singur schimb de 8 h/ zi;
- Salariu negociabil;

Ramane doar sa ne trimiti cv- ul tau la adresa resurse. umane@ gep- cluj. com, iar noi vom lua legatura cu tine.
Pentru mai multe detalii, iti raspundem cu drag la numarul 0755 089 212

Formular contact

Alte anunturi ale GEP

Locuri de Munca Angajari Vanzari Camioane, Rulote, Remorci