Inginer in industria lemnului

Oferta expirata
0 -

Huedin, Cluj
8000208051

Descriere Locuri de munca

Infomunca recruteaza Inginer in industria lemnului pentru unul dintre clientii sai. Noi suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit. Clientul nostru care este specializat in productia si montarea de case din lemn, ferestre si usi din lemn, al carui portofoliu cuprinde si lucrari executate atat pentru piata din Romania cat si pentru strainatate, cauta candidatul ideal pentru:

Tipul Ofertei : Fulltime
Comuna Sancraiu, Cluj
Tip Contract: Perioada nedeterminata
Program de lucru: Luni- Vineri – 8: 00 - 16: 30 ( 30 minute pauza de masa)

Descrierea jobului:
- Proiectarea lucrarilor de tamplarie din lemn;
- Urmarirea si mentinerea necesarului de material de la furnizor;
- Lansarea si urmarirea comenzilor in productie.

Cerinte:
- Absolvent de studii superioare ( reprezinta avantaj studiile finalizate in domeniul tehnic) ;
- Cunostinte operare AutoCAD 2D/ 3D la nivel avansat;
- Experienta anterioara in productia ferestrelor din lemn constituie avantaj;
- Cunostinte limba maghiara ( avantaj) ;
- Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;
- Decontare combustibil in totalitate;
- Bonuri de masa.

Formular contact

Alte anunturi ale annamariavass

Locuri de Munca Transport Ford